Jak nakupovat

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, vyplníte-li v objednávce IČO, případně DIČ, tak Vám vystavíme a e-mailem zašleme fakturu s rozepsanou DPH, jsme plátci.

Nástěnné kalendáře balíme do našich speciálních, na míru vyrobených obálek, z pevné 3 vrstvé lepenky. Poštovné včetně balného je uvedeno u každého výrobku v našem obchodě. Můžete si sami zvolit jak chcete zásilku odeslat. Vždy to však bude s dokladem o odeslání a možností sledování zásilky. Používáme buď Českou poštu, nebo Zásilkovnu, kde si můžete zvolit výdejní místo ve Vašem okolí, nebo dodání na Vaši adresu. Jiné dopravce nepoužíváme.

Při objednávce 5 a více kusů knih a kalendářů se uvedené poštovné navyšuje o 20,- Kč, z důvodu vyšší váhy zásilky. U objednávky ostatního zboží je poštovné stále stejné.

Zasíláme pouze do České republiky. Wir versenden die Ware nur in der Tschechischen Republik. We send only to the Czech Republic.

Platba převodem předem
Všechny údaje potřebné pro platbu převodem předem obdržíte v potvrzovacím e-mailu po odeslání objednávky. Platba kartou není možná. Balíček odesíláme do 4 pracovních dnů po obdržení platby.

Platba dobírkou
Balíček odesíláme do 4 pracovních dnů po objednání.

Pokud se budete chtít domluvit jinak, napište nám prosím. Nejlépe před odesláním objednávky.

Ochrana osobních údajů
Vaše osobní údaje slouží pouze k vyřízení Vaší objednávky, dále s nimi nepracujeme, marketingově nevyužíváme, ani je neprodáváme. Jsou v bezpečí.

Jan Balda a spolupracovníci