Jak nakupovat

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, která je u kalendářů 21 % a u knih 10 %. Vyplníte-li v objednávce IČO, případně DIČ, tak Vám vystavíme a se zbožím zašleme fakturu s rozepsanou DPH.

Všechny objednávky odesíláme prostřednictvím České pošty. O odeslání zásilky Vás informujeme, včetně čísla zásilky, takže ji můžete sledovat.
Poštovné včetně balného je uvedeno u každého výrobku v našem obchodě. Při objednávce 4 a více kusů jakéhokoli zboží se uvedené poštovné navyšuje o 20,- Kč, z důvodu vyšší váhy zásilky.
Nástěnné kalendáře balíme do našich speciálních, na míru vyrobených obálek, z pevné 3 vrstvé lepenky.
Zasíláme pouze do České republiky.

V Žitavě je možné koupit naše kalendáře a některé knihy u našeho partnera www.buchkrone.de

EnglishWe send only to the Czech Republic. It is possible to buy our calendars and some books at our partner www.buchkrone.de in Zittau Germany.

Platba převodem předem
Poštovné včetně balného je 60,- nebo 100,- Kč, podle velikosti zásilky.
Balíček odesíláme do 3 pracovních dnů po obdržení platby. Všechny údaje potřebné pro platbu převodem obdržíte v potvrzovacím e-mailu po odeslání objednávky. Platba kartou není možná, pro rychlou platbu jsme nyní nově zavedli QR kód, který dostanete s potvrzením Vaší objednávky.

Platba dobírkou
Poštovné včetně balného je 120,- nebo 160,- Kč, podle velikosti zásilky. Balíček odesíláme do 3 pracovních dnů po objednání.

Osobní převzetí zdarma
Veškeré zboží můžete zaplatit a vyzvednout osobně na adrese našeho skladu: Velké Hamry 257, ale pouze a výhradně po předchozí dohodě. Nejsme tam pravidelně, ale je možné se domluvit. Při tomto způsobu odběru uveďte ve Vaší objednávce telefonní číslo, abychom Vás mohli kontaktovat a třeba Vám Vaši objednávku doručit osobně. Jsme v pohybu.

Ceny, aneb kdy nejlépe nakupovat

Kalendáře na další rok máme obvykle připravené už na konci 1. pololetí. Jejich ceny jsou většinou o 25 až 30 % nižší než v běžných obchodech a vydrží tak nejméně do konce roku. Pokud ještě v únoru máme něco na skladě, tak za ceny, které snižujeme dle situace o 20 až 40 %. Víc ne, protože si opravdu moc vážíme práce všech našich spolupracovníků. Kalendáře za korunu u nás tedy nehledejte.

Občas také připravíme balíček, třeba dva za jednu cenu. Tyto akce jsou časově omezené, může to být klidně i pouze přes víkend. Ceny v nich uvedené platí pouze po tuto dobu. Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte se zeptat, pokud to budeme vědět, rádi Vám odpovíme. A budeme se těšit na Vaše objednávky.

Jan Balda a spolupracovníci

Kategorie eshopu

Podle kraje